Mgr. Eliška Olšáková (*1968)Chci hlídat

Vše o Mgr. Eliška Olšáková

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Mgr. Eliška Olšáková se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 4 soukromých firmách (z toho v 2 neziskovkách):


Vodárna Zlín a.s.

Člen statutárního orgánu v Vodárna Zlín a.s. (od 01.07.2022)

Sdružení místních samospráv České republiky, z. s.

Člen statutárního orgánu v Sdružení místních samospráv České republiky, z. s. (od 07.12.2021)

SMS-služby s.r.o.

Nepřímá vazba přes:
Mgr. Eliška Olšáková (*1968) Člen statutárního orgánu v Sdružení místních samospráv České republiky, z. s. (od 07.12.2021) → společník s vkladem v SMS-služby s.r.o.

Český institut efektivního managementu, z.ú.

Člen správní rady v Český institut efektivního managementu, z.ú. (od 06.03.2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.