Mgr. Helena Langšádlová (*1963)Chci hlídat

Vše o Mgr. Helena Langšádlová

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Mgr. Helena Langšádlová se angažuje nebo se v posledních 5 letech angažoval v 3 soukromých firmách, které neobchodují se státem.


Podrobný výpis vazeb

Fórum Karla Schwarzenberga, o.p.s.

Člen správní rady v Fórum Karla Schwarzenberga, o.p.s. (od 10.09.2013)

TOPAZ, z.s.

Člen statutárního orgánu v TOPAZ, z.s. (od 27.12.2016)

Svátek sousedů, o.s., v likvidaci

Člen statutárního orgánu v Svátek sousedů, o.s., v likvidaci (od 14.02.2019)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.