Bc. Hynek Hanza (*1977)


Politik

Bc. Hynek Hanza

 (*1977)


Chci hlídat

Vše o Bc. Hynek Hanza

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Bc. Hynek Hanza se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 2 soukromých firmách

Bc. Hynek Hanza se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 5 organizacích:


Severočeská vodárenská společnost a.s.

Člen dozorčí rady v Severočeská vodárenská společnost a.s. (od 28.08.2020)

Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

Nepřímá vazba přes:
Bc. Hynek Hanza (*1977) Člen dozorčí rady v Severočeská vodárenská společnost a.s. (od 28.08.2020) → akcionář v Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

Popron Systems s.r.o.

Nepřímá vazba přes:
Bc. Hynek Hanza (*1977) Člen dozorčí rady v Severočeská vodárenská společnost a.s. (od 28.08.2020) → akcionář v Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. → akcionář, společník s vkladem v Mateotech a.s. → společník s vkladem v Popron Systems s.r.o.

IoT.water a.s.

Nepřímá vazba přes:
Bc. Hynek Hanza (*1977) Člen dozorčí rady v Severočeská vodárenská společnost a.s. (od 28.08.2020) → akcionář v Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. → akcionář, společník s vkladem v Mateotech a.s. → společník s vkladem v IoT.water a.s.

Mateo Solutions a.s.

Nepřímá vazba přes:
Bc. Hynek Hanza (*1977) Člen dozorčí rady v Severočeská vodárenská společnost a.s. (od 28.08.2020) → akcionář v Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. → akcionář v Mateo Solutions a.s.

Mateotech a.s.

Nepřímá vazba přes:
Bc. Hynek Hanza (*1977) Člen dozorčí rady v Severočeská vodárenská společnost a.s. (od 28.08.2020) → akcionář v Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. → akcionář, společník s vkladem v Mateotech a.s.

KOBRA Údlice, s.r.o.

Nepřímá vazba přes:
Bc. Hynek Hanza (*1977) Člen dozorčí rady v Severočeská vodárenská společnost a.s. (od 28.08.2020) → akcionář v Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. → akcionář v Mateo Solutions a.s. → společník s vkladem v KOBRA Údlice, s.r.o.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.