Ing. Jan Březina (*1954)


Politik

Ing. Jan Březina

 (*1954)


Chci hlídat

Vše o Ing. Jan Březina

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Ing. Jan Březina se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 2 soukromých firmách (z toho v jedné neziskovce):


Inovační centrum Olomouckého kraje

Člen statutárního orgánu v Inovační centrum Olomouckého kraje (od 20.09.2021)

Nadační ústav regionální spolupráce, o.p.s.

Člen správní rady, Oprávněná osoba nadačního fondu v Nadační ústav regionální spolupráce, o.p.s. (od 03.11.2004)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.