Jan Zahradníček (*1948)


Politik

Jan Zahradníček

 (*1948)


Chci hlídat

Vše o Jan Zahradníček

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Jan Zahradníček se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v jedné soukromé firmě, která neobchoduje se státem.

Jan Zahradníček se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v jedné organizaci:


Poliklinika - Na vyhlídce, o.p.s. - v likvidaci

Člen správní rady v Poliklinika - Na vyhlídce, o.p.s. - v likvidaci (20.04.1999 - 01.07.2021)

Domovy,o.p.s.

Člen správní rady v Domovy,o.p.s. (22.10.2001 - 02.07.2021)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.