Jana Vejplachová (*1982)


Nepolitická osoba

Jana Vejplachová

 (*1982)


Chci hlídat

Vše o Jana Vejplachová

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Jana Vejplachová se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 4 soukromých firmách (z toho v 4 neziskovkách):


Společenství Romů na Moravě Romano jekhetaniben pre Morava

Člen statutárního orgánu v Společenství Romů na Moravě Romano jekhetaniben pre Morava (od 10.11.2017)

Nadační fond památníků obětem romského holocaustu

Člen dozorčí rady v Nadační fond památníků obětem romského holocaustu (10.08.2016 - 04.02.2023)

Společenství Romů na Moravě o.p.s.

Nepřímá vazba přes:
Jana Vejplachová (*1982) Člen statutárního orgánu v Společenství Romů na Moravě Romano jekhetaniben pre Morava (od 10.11.2017) → zakladatel OPS v Společenství Romů na Moravě o.p.s.

ESEP o.p.s.

Nepřímá vazba přes:
Jana Vejplachová (*1982) Člen statutárního orgánu v Společenství Romů na Moravě Romano jekhetaniben pre Morava (od 10.11.2017) → zakladatel OPS v ESEP o.p.s.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.