Ing. Jaromír Štětina (*1943)Chci hlídat

Vše o Ing. Jaromír Štětina

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Ing. Jaromír Štětina se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v jedné soukromé firmě, která neobchoduje se státem.

Ing. Jaromír Štětina se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 2 organizacích:


Člověk v tísni, o.p.s.

Člen dozorčí rady, Člen správní rady v Člověk v tísni, o.p.s. (16.04.1999 - 18.04.2005)

Prague Civil Society Centre, nadační fond

Nepřímá vazba přes:
Ing. Jaromír Štětina (*1943) Člen dozorčí rady, Člen správní rady v Člověk v tísni, o.p.s. (16.04.1999 - 18.04.2005) → zřizovatel nadace v Prague Civil Society Centre, nadační fond

Asociace českých filmových festivalů z.s.

Nepřímá vazba přes:
Ing. Jaromír Štětina (*1943) Člen dozorčí rady, Člen správní rady v Člověk v tísni, o.p.s. (16.04.1999 - 18.04.2005) → člen správního orgánu v Asociace českých filmových festivalů z.s.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.