prof. MUDr. Jaroslav Malý, CSc. (*1946)Chci hlídat

Vše o prof. MUDr. Jaroslav Malý, CSc.

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

prof. MUDr. Jaroslav Malý, CSc. se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v jedné soukromé firmě, která neobchoduje se státem.

prof. MUDr. Jaroslav Malý, CSc. se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v jedné organizaci:


Zdravotnický nadační fond Královéhradeckého kraje

Člen statutárního orgánu v Zdravotnický nadační fond Královéhradeckého kraje (od 27.09.2016)

Nadační fond "TRANSPLANTACE KOSTNÍ DŘENĚ U MALIGNIT"

Člen statutárního orgánu, Zřizovatel příspěvkové organizace v Nadační fond "TRANSPLANTACE KOSTNÍ DŘENĚ U MALIGNIT" (od 27.01.1999)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.