Kamil Jan Svoboda (*1978)


Politik

Kamil Jan Svoboda

 (*1978)


Chci hlídat

Vše o Kamil Jan Svoboda

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Kamil Jan Svoboda se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 4 soukromých firmách (z toho v 4 neziskovkách):


Studujte.cz, o.p.s.

Člen správní rady v Studujte.cz, o.p.s. (od 15.04.2019)

Vzdělávací a inovační institut, z.s.

Člen statutárního orgánu v Vzdělávací a inovační institut, z.s. (od 20.01.2017)

" Spacium, o.p.s." v likvidaci

Člen správní rady v " Spacium, o.p.s." v likvidaci (29.12.2015 - 07.10.2020)

Nadační fond MA-MA Foundation

Člen statutárního orgánu v Nadační fond MA-MA Foundation (od 06.10.2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.