MUDr. Karel Hurt, MSc., Ph.D., DrSc. (*1954)Chci hlídat

Vše o MUDr. Karel Hurt, MSc., Ph.D., DrSc.

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

MUDr. Karel Hurt, MSc., Ph.D., DrSc. se angažuje nebo se v posledních 5 letech angažoval v 3 soukromých firmách, které neobchodují se státem.


Podrobný výpis vazeb

Společenství vlastníků Vokáčova 6

Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků Vokáčova 6 (od 23.12.2016)

AMEDEANA, s.r.o.

Člen statutárního orgánu, Společník s vkladem v AMEDEANA, s.r.o. (od 03.09.2011)

Bytové družstvo Dobrá vůle

Člen statutárního orgánu v Bytové družstvo Dobrá vůle (od 11.11.1999)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.