Ladislav Skopal (*1958)


Politik

Ladislav Skopal

 (*1958)


Chci hlídat

Vše o Ladislav Skopal

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Ladislav Skopal se angažuje nebo se v posledních 5 letech angažoval v 2 soukromých firmách, které neobchodují se státem.


Podrobný výpis vazeb

OTEVŘENI KE ZMĚNÁM z.s.

Člen statutárního orgánu v OTEVŘENI KE ZMĚNÁM z.s. (od 20.02.2020)

"ZNOJEMSKÝ HROZEN, o.p.s."

Člen správní rady v "ZNOJEMSKÝ HROZEN, o.p.s." (od 18.02.2004)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.