Lenka Kohoutová (*1967)


Politik

Lenka Kohoutová

 (*1967)


Chci hlídat

Vše o Lenka Kohoutová

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Lenka Kohoutová se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 2 soukromých firmách (z toho v 2 neziskovkách):


Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Člen statutárního orgánu, Zřizovatel příspěvkové organizace v Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením (od 26.06.2007)

ERGOTEP CSR INSTITUT o.p.s.

Člen dozorčí rady v ERGOTEP CSR INSTITUT o.p.s. (12.01.2019 - 17.03.2022)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.