Ing. Lubomír Vaculín (*1955)Chci hlídat

Vše o Ing. Lubomír Vaculín

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Ing. Lubomír Vaculín se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v jedné soukromé firmě, která neobchoduje se státem.

Ing. Lubomír Vaculín se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v jedné organizaci:


Vodovody a kanalizace Vsetín, a.s.

Člen dozorčí rady v Vodovody a kanalizace Vsetín, a.s. (01.07.2015 - 29.07.2019)

Nadační fond Talent házená - šance pro všechny

Člen statutárního orgánu v Nadační fond Talent házená - šance pro všechny (od 16.04.2009)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.