Ludmila Navrátilová (*1965)Chci hlídat

Vše o Ludmila Navrátilová

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Ludmila Navrátilová se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v jedné soukromé firmě (z toho v jedné neziskovce):

Ludmila Navrátilová se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v jedné organizaci:


Energeticko-technický inovační klastr, z.s.

Člen statutárního orgánu v Energeticko-technický inovační klastr, z.s. (od 11.07.2014)

Teritoriální pakt zaměstnanosti Pardubického kraje, z.ú.

Člen statutárního orgánu v Teritoriální pakt zaměstnanosti Pardubického kraje, z.ú. (22.08.2016 - 04.01.2022)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.