Mgr. Pavel Fischer (*1965)Chci hlídat

Vše o Mgr. Pavel Fischer

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Mgr. Pavel Fischer se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 4 soukromých firmách (z toho v 4 neziskovkách):


STEM Ústav empirických výzkumů, z.ú.

Člen statutárního orgánu v STEM Ústav empirických výzkumů, z.ú. (04.11.2015 - 05.05.2018)

NADACE FORUM 2000

Člen dozorčí rady v NADACE FORUM 2000 (od 24.06.2015)

SIRIRI o.p.s.

Člen správní rady v SIRIRI o.p.s. (od 18.01.2016)

Nadační fond Pavla Fischera

Člen statutárního orgánu v Nadační fond Pavla Fischera (od 01.05.2018)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.