MUDr. Roman Kraus, MBA (*1955)



Chci hlídat

Vše o MUDr. Roman Kraus, MBA

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

MUDr. Roman Kraus, MBA se angažuje nebo se v posledních 5 letech angažoval v jedné soukromé firmě, která neobchoduje se státem.

MUDr. Roman Kraus, MBA se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 3 organizacích:


Podrobný výpis vazeb

Jihomoravská zdravotní, a.s.

Člen dozorčí rady v Jihomoravská zdravotní, a.s. (od 01.02.2024)

Nadační fond AKUTNĚ.CZ

Člen statutárního orgánu v Nadační fond AKUTNĚ.CZ (od 01.02.2013)

MUŠOV - Brána do římské říše, o.p.s.

Nepřímá vazba přes:
MUDr. Roman Kraus, MBA (*1955) Člen dozorčí rady v Jihomoravská zdravotní, a.s. (od 01.02.2024) → Zakladatel v MUŠOV - Brána do římské říše, o.p.s.

Nadační fond Na1lodi

Člen dozorčí rady v Nadační fond Na1lodi (od 16.12.2020)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.