Ing. Václav Kroutil (*1968)Chci hlídat

Vše o Ing. Václav Kroutil

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Ing. Václav Kroutil se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 3 soukromých firmách (z toho v jedné neziskovce):

Ing. Václav Kroutil se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v jedné organizaci:


Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje, ve zkrácené formě - RRA PK

Člen kontrolní komise - Z v Regionální rozvojová agentura Pardubického kraje, ve zkrácené formě - RRA PK (24.06.2017 - 22.05.2021)

Pardubický podnikatelský inkubátor z.ú.

Člen dozorčí rady v Pardubický podnikatelský inkubátor z.ú. (24.08.2017 - 09.04.2021)

Institut environmentálních výzkumů a aplikací, zapsaný ústav

Člen statutárního orgánu, Člen správní rady v Institut environmentálních výzkumů a aplikací, zapsaný ústav (od 11.09.2018)

TILIA, k.s.

Komanditista v TILIA, k.s. (od 14.06.2005)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.