Ing. Věra Kovářová (*1964)Chci hlídat

Vše o Ing. Věra Kovářová

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Ing. Věra Kovářová se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 4 soukromých firmách (z toho v 2 neziskovkách):


Sdružení místních samospráv České republiky, z. s.

Člen statutárního orgánu v Sdružení místních samospráv České republiky, z. s. (14.11.2019 - 07.12.2021)

SMSdata s.r.o.

Nepřímá vazba přes:
Ing. Věra Kovářová (*1964) Člen statutárního orgánu v Sdružení místních samospráv České republiky, z. s. (14.11.2019 - 07.12.2021) → společník s vkladem v SMSdata s.r.o.

SMS-služby s.r.o.

Nepřímá vazba přes:
Ing. Věra Kovářová (*1964) Člen statutárního orgánu v Sdružení místních samospráv České republiky, z. s. (14.11.2019 - 07.12.2021) → společník s vkladem v SMS-služby s.r.o.

Chýňská o.p.s. - Občané, Přátelé, Sousedé

Člen statutárního orgánu, Oprávněná osoba nadačního fondu v Chýňská o.p.s. - Občané, Přátelé, Sousedé (od 04.04.2013)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.