Ing. Zdeněk Bednář (*1960)Chci hlídat

Vše o Ing. Zdeněk Bednář

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Ing. Zdeněk Bednář se angažuje nebo se v posledních 5 letech angažoval v jedné soukromé firmě, která neobchoduje se státem.

Ing. Zdeněk Bednář se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 3 organizacích:


Podrobný výpis vazeb

Sokolovská vodárenská s.r.o.

Člen statutárního orgánu, Člen dozorčí rady v Sokolovská vodárenská s.r.o. (17.02.2014 - 17.07.2019)

VODÁRNA SOKOLOVSKO s.r.o.

Nepřímá vazba přes:
Ing. Zdeněk Bednář (*1960) Člen statutárního orgánu, Člen dozorčí rady v Sokolovská vodárenská s.r.o. (17.02.2014 - 17.07.2019) → Společník v VODÁRNA SOKOLOVSKO s.r.o.

HRAD LOKET, o.p.s.

Člen správní rady v HRAD LOKET, o.p.s. (08.02.2013 - 16.04.2019)

Partnerský spolek Loket

Člen statutárního orgánu v Partnerský spolek Loket (od 27.11.2019)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.