Ing. Bc. Zuzana Brzobohatá (*1962)Chci hlídat

Vše o Ing. Bc. Zuzana Brzobohatá

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Ing. Bc. Zuzana Brzobohatá se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 3 soukromých firmách (z toho v 3 neziskovkách):


HOJNOST z.s.

Člen kontrolní komise - Z v HOJNOST z.s. (07.04.2017 - 01.07.2022)

Oranžový klub,z.s.

Člen statutárního orgánu v Oranžový klub,z.s. (od 30.05.2017)

Nadační fond Soudržnost

Revizor v Nadační fond Soudržnost (od 08.05.2020)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.