Alena Vondroušová (*1975)

Alena Vondroušová
(*1975)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor Zelení v 2017, hodnota daru 1 000 Kč ( zdroj)
Angažovanost
Angažoval se v 4 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sponzoring
Alena Vondroušová sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 1 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Alena Vondroušová. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:alena-vondrousova napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Alena Vondroušová
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Alena Vondroušová a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email
Alena Vondroušová (*1975) - Hlídač státu.

Alena Vondroušová (*1975)

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Alena Vondroušová s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Společenství vlastníků Leopoldova 2042-43 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků Leopoldova 2042-43 (od 30. 5. 2014)
Nadační fond Zeleného kruhu - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Nadační fond Zeleného kruhu (od 1. 6. 2014)
Bytové družstvo LEOPOLDOVA 2042-2043 "v likvidaci" " - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Bytové družstvo LEOPOLDOVA 2042-2043 "v likvidaci" " (27. 6. 2016 - 21. 2. 2017)
"Nadace Sluníčko" v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v "Nadace Sluníčko" v likvidaci (13. 5. 2005 - 26. 2. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.