Aleš Mrázek (*1970)

Aleš Mrázek
(*1970)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ANO v 2017, hodnota daru 37 852 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován(a) v 6 firmách
Sponzoring
Aleš Mrázek sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 1 identifikovaný dar (celkem 37 852 Kč) politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 37 852 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Aleš Mrázek. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:ales-mrazek napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Aleš Mrázek
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Aleš Mrázek a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby ve firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem Vztah Aleš Mrázek s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Junestritana a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Jediný akcionář v Junestritana a.s. (30. 12. 2014 - 31. 7. 2015)
NEMBIT s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v NEMBIT s.r.o. (26. 4. 2007 - 1. 8. 2016)
FOREL, s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v FOREL, s.r.o. v likvidaci (od 1. 8. 2016)
CASTOR, s.r.o v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v CASTOR, s.r.o v likvidaci (1. 8. 2016 - 16. 6. 2018)
OSSI, spol. s r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v OSSI, spol. s r.o. v likvidaci (od 2. 4. 2013)
P.A.M.Z. a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v P.A.M.Z. a.s. (od 10. 12. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.