Antonín Barák (*1962)

Antonín Barák
(*1962)
Osoba s vazbami na politiky
Angažovanost
Angažoval se v 3 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sponzoring
Nalezli jsme 1 identifikovaný dar (celkem 1 979 Kč) politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 5 bankovních transakcí (celkem 41 974 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Antonín Barák. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:antonin-barak-2 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Antonín Barák
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Antonín Barák a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email
Antonín Barák (*1962) - Hlídač státu.

Antonín Barák (*1962)

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Antonín Barák s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Společenství vlastníků jednotek domu čp. 1537 v Karviné - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek domu čp. 1537 v Karviné (od 1. 12. 2016)
Motax, spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Motax, spol. s r.o. (od 2. 10. 2016)
BEABY CLASIC, spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v BEABY CLASIC, spol. s r.o. (od 30. 9. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.