Mgr. Antonín Juriga (*1974)

Mgr. Antonín Juriga
(*1974)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor KDU-ČSL v 2008, hodnota daru 6 500 Kč
Sponzor KDU-ČSL v 2008, hodnota daru 2 500 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 4 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:antonin-juriga
Pokud text osobaId:antonin-juriga napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Mgr. Antonín Juriga
Vyhledat smlouvy s vazbou na antonin-juriga
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Alej 1881, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Alej 1881, s.r.o. (29. 12. 2011 - 21. 6. 2014)
Zerionovalix s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Zerionovalix s.r.o. (4. 8. 1974 - 14. 3. 2014)
Společnost pro rozvoj veřejné správy, o.p.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen správní rady v Společnost pro rozvoj veřejné správy, o.p.s. (18. 9. 2008 - 11. 2. 2017)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.