Antonín Sýkora (*1943)


Funkce
poslanec 2002-2006
poslanec Parlamentu České republikyČeská strana sociálně demokratická ( zdroj)

Angažovanost
Angažoval se v 3 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Antonín Sýkora a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Antonín Sýkora a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Antonín Sýkora a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Antonín Sýkora

Pokud napíšete do hledání text osobaId:antonin-sykora, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Antonín Sýkora nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Materiál Předkladatel Typ Datum autorizace Poslední změna
UVLZGGNVQSZ7 Ustavení hodnotících komisí pro posouzení nabídek uchazečů o stavby pozemních komunikací v otevřeném řízení podle zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, v platném znění Ministerstvo dopravy Návrh zákona 06.11.2007 24.02.2009

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Antonín Sýkora s firmou
HAPPY OLDTIMER a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v HAPPY OLDTIMER a.s. (od 30. 3. 2017)
Cihelna Hlučín s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Antonín Sýkora (*1943) Člen dozorčí rady v OXO GROUP a.s. (30. 6. 2011 - 31. 5. 2014) → společník s vkladem v Cihelna Hlučín s.r.o.
SEVATOM s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v SEVATOM s.r.o. (2. 4. 2010 - 21. 9. 2010)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.