Antonín Sýkora (*1943)

Antonín Sýkora
(*1943)
Politik
Funkce
poslanec 2002-2006
poslanec Parlamentu České republikyČeská strana sociálně demokratická
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 5 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:antonin-sykora
Pokud text osobaId:antonin-sykora napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Antonín Sýkora
Vyhledat smlouvy s vazbou na antonin-sykora
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

HAPPY OLDTIMER a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v HAPPY OLDTIMER a.s. (od 30. 3. 2017)
OXO GROUP a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v OXO GROUP a.s. (30. 6. 2011 - 31. 5. 2014)
KOLEJNÍ a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v KOLEJNÍ a.s. (15. 5. 2012 - 29. 5. 2014)
Cihelna Hlučín s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Antonín Sýkora (*1943) Člen dozorčí rady v OXO GROUP a.s. (30. 6. 2011 - 31. 5. 2014) → společník s vkladem v Cihelna Hlučín s.r.o.
SEVATOM s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v SEVATOM s.r.o. (2. 4. 2010 - 21. 9. 2010)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.