Augustin Bubník (*1928)


Funkce
poslanec 1998-2002
poslanec Parlamentu České republikyObčanská demokratická strana ( zdroj)

Angažovanost
Angažoval se v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Augustin Bubník a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Augustin Bubník a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Augustin Bubník a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Augustin Bubník

Pokud napíšete do hledání text osobaId:augustin-bubnik, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Augustin Bubník nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Augustin Bubník s firmou
IMEXCON, spol. s r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v IMEXCON, spol. s r.o. v likvidaci (13. 10. 2016 - 18. 4. 2017)
Imexcon Golf Management, spol. s r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Imexcon Golf Management, spol. s r.o. v likvidaci (11. 10. 2016 - 18. 4. 2017)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.