RNDr. Bohuslav Kohoutek (*1947 )


RNDr. Bohuslav Kohoutek
(*1947 )
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
BK AUDIT spol. s r.o. sponzor ODS (B. Kohoutek společník s vkladem 14. 5. 2002 - 23. 8. 2015) v 2014, hodnota daru 2 522 Kč ( zdroj)
BK AUDIT spol. s r.o. sponzor ODS (B. Kohoutek společník s vkladem 14. 5. 2002 - 23. 8. 2015) v 2006, hodnota daru 2 800 Kč ( zdroj)

Angažovanost
Angažoval se v 8 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem jednu smlouvu v celkové výši 84 700  Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s RNDr. Bohuslav Kohoutek a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s RNDr. Bohuslav Kohoutek a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o RNDr. Bohuslav Kohoutek a navázaných firmách ve všech databázích
RNDr. Bohuslav Kohoutek osobně v insolvenčním rejstříku

RNDr. Bohuslav Kohoutek osobně není v insolvečním rejstříku jako dlužník. Upozornit, když se stane dlužníkem

RNDr. Bohuslav Kohoutek osobně není v insolvečním rejstříku jako věřitel. Upozornit, když se stane veřitelem

RNDr. Bohuslav Kohoutek osobně není v insolvečním rejstříku jako insolvenční správce. Upozornit, když se stane insolvenčním správcem

Firmy navázané na RNDr. Bohuslav Kohoutek v insolvenčním rejstříku

Firmy navázané na RNDr. Bohuslav Kohoutek nejsou v insolvečním rejstříku jako dlužník. Upozornit, když se stane dlužníkem

Firmy navázané na RNDr. Bohuslav Kohoutek nejsou v insolvečním rejstříku jako věřitel. Upozornit, když se stane veřitelem

Firmy navázané na RNDr. Bohuslav Kohoutek nejsou v insolvečním rejstříku jako insolvenční správce. Upozornit, když se stane insolvenčním správcem

Veřejné zakázky firem navázaných na RNDr. Bohuslav Kohoutek

Firmy navázané na RNDr. Bohuslav Kohoutek jsme ve veřejných zakázkach jako dodavatel nenašli. Upozornit, když se stane dodavatelem

Firmy navázané na RNDr. Bohuslav Kohoutek jsme ve veřejných zakázkach jako zadavatel nenašli. Upozornit, když se stane zadavatelem

Hledání informací s vazbou na RNDr. Bohuslav Kohoutek

Pokud napíšete do hledání text osobaId:bohuslav-kohoutek, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na RNDr. Bohuslav Kohoutek nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah RNDr. Bohuslav Kohoutek s firmou
BK AUDIT spol. s r.o. - soukromá firma 1 smlouva
celkem 84 700  Kč
Člen statutárního orgánu v BK AUDIT spol. s r.o. (od 23. 8. 2015)
ČBR AUDIT UNION,s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v ČBR AUDIT UNION,s.r.o. (od 23. 8. 2015)
PROFIFOTO s. r. o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v PROFIFOTO s. r. o. v likvidaci (7. 11. 2016 - 12. 12. 2017)
FanCom, spol. s r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v FanCom, spol. s r.o. v likvidaci (1. 1. 2017 - 7. 11. 2017)
HZ Logistik s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v HZ Logistik s.r.o. v likvidaci (21. 8. 2015 - 11. 10. 2016)
VF Rusová s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v VF Rusová s.r.o. v likvidaci (26. 8. 2015 - 7. 10. 2015)
Pekárna Backhäusle spol. s r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v Pekárna Backhäusle spol. s r.o. v likvidaci (1. 2. 2016 - 11. 7. 2017)
Družstvo Zárubova 514 v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v Družstvo Zárubova 514 v likvidaci (10. 10. 2014 - 10. 8. 2017)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.

Pomozte nám udržovat český stát transparentní

Za tři roky nám 357 lidí darovalo 983 325 Kč .

  • Kontrolujeme politiky a úředníky, zda s našimi penězi zacházejí správně.
  • Stali jsme se důležitým zdrojem informací pro novináře.
  • Zvyšujeme transparentnost českého státu.
  • Pomáháme státu zavádět moderní e-government.

Pomozte nám i vy