David Minařík (*1972)

David Minařík
(*1972)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2017, hodnota daru 3 000 Kč ( zdroj)
Angažovanost
Angažoval se v 5 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem jednu smlouvu v celkové výši 0 Kč.
Sponzoring
David Minařík sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 3 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem David Minařík. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:david-minarik-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na David Minařík
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na David Minařík a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah David Minařík s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
SID-CZECH s.r.o. - soukromá firma 1 smlouva
celkem 0 Kč
Společník s vkladem v SID-CZECH s.r.o. (od 13. 4. 2016)
GOOD FOODS Dobrá jídla, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v GOOD FOODS Dobrá jídla, s.r.o. (od 13. 5. 2015)
HYPOinvest Czech, spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v HYPOinvest Czech, spol. s r.o. (10. 2. 2007 - 8. 8. 2015)
Společenství vlastníků jednotek 1494 - 7 Beroun - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek 1494 - 7 Beroun (od 16. 12. 2013)
DTservis Beroun, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v DTservis Beroun, s.r.o. (od 8. 8. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.