Denisa Hrabalová (*1979)

Denisa Hrabalová
(*1979)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor SPOZ v 2013, hodnota daru 7 000 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:denisa-hrabalova napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Denisa Hrabalová
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Denisa Hrabalová a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Denisa Hrabalová s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
ASTRACHAN s.r.o. "v likvidaci" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v ASTRACHAN s.r.o. "v likvidaci" (23. 2. 2011 - 21. 8. 2014)
CZECHWAVE, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v CZECHWAVE, s.r.o. (20. 1. 2011 - 11. 4. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.