Edvard Outrata (*1936)

Edvard Outrata
(*1936)
Politik
Funkce
senátor Parlamentu České republiky
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován(a) v 1 firmě
Zkratka osoby pro hledání osobaId:edvard-outrata-1
Pokud text osobaId:edvard-outrata-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Edvard Outrata
Vyhledat smlouvy s vazbou na edvard-outrata-1
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Podrobný výpis angažovanosti osoby ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Nadace pro Mezinárodní studie v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Nadace pro Mezinárodní studie v likvidaci (15. 1. 2002 - 10. 11. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.