Emil Hrdlička (*1945)

Emil Hrdlička
(*1945)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor TOP 09 v 2017, hodnota daru 100 000 Kč ( zdroj)
Sponzor Piráti v 2017, hodnota daru 10 000 Kč ( zdroj)
Angažovanost
Angažoval se v 3 státních firmách. Angažoval se také v 4 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sponzoring
Emil Hrdlička sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 2 identifikované dary (celkem 200 000 Kč) politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 3 bankovní transakce (celkem 210 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Emil Hrdlička. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:emil-hrdlicka napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Emil Hrdlička
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Emil Hrdlička a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Emil Hrdlička s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
PROCOPR a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v PROCOPR a.s. (1. 8. 2015 - 18. 1. 2016)
KONSTRUKTIVA LOKUS a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v KONSTRUKTIVA LOKUS a.s. (od 1. 5. 2016)
KONSTRUKTIVA STODŮLKY a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v KONSTRUKTIVA STODŮLKY a.s. (7. 3. 2012 - 29. 10. 2015)
Empyreum k.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Komplementář v Empyreum k.s. (od 8. 8. 2015)
PROCOPR AREÁL a.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v PROCOPR AREÁL a.s. (30. 6. 2014 - 3. 6. 2016)
DSD trans s.r.o., v likvidaci - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Emil Hrdlička (*1945) Člen dozorčí rady v KONSTRUKTIVA LOKUS a.s. (od 1. 5. 2016) → likvidátor v DSD trans s.r.o., v likvidaci
RK Domov, spol. s r.o. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Emil Hrdlička (*1945) Člen dozorčí rady v PROCOPR AREÁL a.s. (30. 6. 2014 - 3. 6. 2016) → společník s vkladem v RK Domov, spol. s r.o.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.