Evžen Zavadil (*1940)

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ODS v 2010, 1 000 Kč

Hledání v registru smluv Snadné hledání podle více kritérií

Prohledáváme jak metadata (informace o smlouvě), tak samotné texty smluv. Hledejte IČO, datové schránky, jména firem, jména lidí a úředníků anebo obsahu a tématu smlouvy.

Hledání politiků a dalších osob

Prohledáváme databázi současných a bývalých politiků, sponzorů politických stran a osob navázaných na politiku. Politiky hledáme podle jména (s i bez diakritiky). Stačí začít psát a začneme vám průběžně nabízet nejvhodnější osoby.

Politici a osoby podle příjmení

A Á B C Ć Č D Ď E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W Y Z Ž

Prohledávání transakcích na transparentních účtech

Prohledáváme transakce na transparentních účtech politických stran a hnutí, politických osob a vybraných organizacích. Můžete hledat jména firem, jména osob, čísla účtů a podobně.


Evžen Zavadil

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ODS v 2010, 1 000 Kč Opravit
Statistiky

Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 2 firmách

Zkratka osoby pro hledání osobaId:evzen-zavadil-2
Pokud text osobaId:evzen-zavadil-2 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Evžen Zavadil
Vyhledat smlouvy s vazbou na evzen-zavadil-2
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 786, 787 ul. Na Dlouhých, Plzeň - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 786, 787 ul. Na Dlouhých, Plzeň(od 3. 3. 2016)
Nepřímá vazba přes Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 786, 787 ul. Na Dlouhých, Plzeň
Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 786, 787 ul. Na Dlouhých, Plzeň(7. 5. 2011 - 9. 8. 2016)
Nepřímá vazba přes Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 786, 787 ul. Na Dlouhých, Plzeň
Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 786, 787 ul. Na Dlouhých, Plzeň(1. 7. 2006 - 7. 5. 2011)
Nepřímá vazba přes Společenství vlastníků jednotek pro dům čp. 786, 787 ul. Na Dlouhých, Plzeň

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.