Filip Hráček (*1982)

Filip Hráček
(*1982)
Politik
Podpora politických stran
Sponzor Strana zelenych v 2014, hodnota daru 500 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 2 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:filip-hracek
Pokud text osobaId:filip-hracek napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Filip Hráček
Vyhledat smlouvy s vazbou na filip-hracek
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Společenství vlastníků jednotek U Mrázovky 2662, Praha - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek U Mrázovky 2662, Praha (16. 4. 2014 - 17. 1. 2017)
Raindead Company s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Raindead Company s.r.o. (od 20. 10. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.