František Matějka (*1970)Chci hlídat

Vše o František Matějka

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Sponzoring politických stran

Přehled finančních a nefinančních podpor politickým stranám. Podpory větší než 5000 Kč zobrazujeme po dobu 10 let, menší podpory po dobu 5 let.

František Matějka přímo či nepřímo podpořil politické strany celkem 3 dary:

  • Člen statut. orgánu ve firmě Národní střelecké centrum, z.s. sponzorující Strana nezávislosti České republiky v roce 2017, hodnota daru 150 000 Kč
  • Člen statut. orgánu ve firmě Národní střelecké centrum, z.s. sponzorující Strana nezávislosti České republiky v roce 2017, hodnota daru 250 000 Kč
  • Člen statut. orgánu ve firmě Národní střelecké centrum, z.s. sponzorující Strana nezávislosti České republiky v roce 2017, hodnota daru 250 000 Kč


Registr smluv

Detailní informace o smlouvách uzavřených firmami, ve kterých se angažuje či angažoval František Matějka.

Angažoval se v 2 neziskových organizacích. Tyto subjekty mají se státem od 2016 celkem jednu smlouvu v celkové výši 132 146 Kč.

Zobrazit podrobnosti

Angažovanost

Firmy a organizace, které tato osoba přímo či prostřednictvím jiných společností vlastnila či spoluvlastnila nebo byla ve statutárních orgánech, a to aktuálně podle obch.rejstříku či posledních 5 letech.

František Matějka se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 2 soukromých firmách (z toho v 2 neziskovkách):

Zobrazit podrobnosti

František Matějka v dalších databázích

Na hlídači máme kromě hlavních databází 43 dalších menších databází. Zde vám podrobně vypíšeme, co jsme v nich o František Matějka našli.

jeden výsledek v jedné databázi.

Zobrazit výsledky z dalších databází