Gabriela Ivančíková (*1972)

Gabriela Ivančíková
(*1972)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor Zelení v 2017, hodnota daru 200 Kč ( zdroj)
Angažovanost
Gabriela Ivančíková (*1972)
Sponzoring
Gabriela Ivančíková sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 200 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Gabriela Ivančíková. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:gabriela-ivancikova napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Gabriela Ivančíková
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Gabriela Ivančíková a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.