Ilona Tajchnerová (*1953)

Ilona Tajchnerová
(*1953)
Politik
Funkce
advokátka a politička
Podpora politických stran
Sponzor TOP 09 v 2014, hodnota daru 10 000 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 5 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sponzoring
Ilona Tajchnerová sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 10 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Ilona Tajchnerová. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:ilona-tajchnerova napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Ilona Tajchnerová
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Ilona Tajchnerová a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Ilona Tajchnerová s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
WILL COMPUTERSYSTEM, s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v WILL COMPUTERSYSTEM, s.r.o. v likvidaci (16. 3. 1995 - 11. 6. 2016)
PELC a spol., spol. s r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v PELC a spol., spol. s r.o. v likvidaci (od 24. 4. 2014)
Kores-Fendt stavební a realitní spol. s r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v Kores-Fendt stavební a realitní spol. s r.o. v likvidaci (22. 4. 2014 - 28. 7. 2018)
Bytové družstvo Kosmova a Štursova v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v Bytové družstvo Kosmova a Štursova v likvidaci (28. 6. 2010 - 30. 5. 2018)
ZdravCentrum Tajchner s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v ZdravCentrum Tajchner s.r.o. (od 24. 2. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.