Iva Mišičáková (*1959)

Iva Mišičáková
(*1959)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor KSČM v 2017, hodnota daru 100 Kč ( zdroj)
Angažovanost
Angažoval se v 4 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:iva-misicakova napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Iva Mišičáková
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Iva Mišičáková a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Iva Mišičáková s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Tasinama s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Tasinama s.r.o. (10. 8. 2016 - 23. 8. 2018)
Hold Trading s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Hold Trading s.r.o. (1. 11. 2016 - 23. 8. 2018)
Continerex SE - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Continerex SE (13. 1. 2016 - 23. 8. 2018)
Continerex trade s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Continerex trade s.r.o. (7. 8. 2012 - 23. 8. 2018)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.