MUDr. Ivan Drábek (*1946)

MUDr. Ivan Drábek
(*1946)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor KDU-ČSL v 2015, hodnota daru 30 000 Kč
Sponzor KDU-ČSL v 2014, hodnota daru 5 000 Kč
Sponzor KDU-ČSL v 2012, hodnota daru 12 000 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 4 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:ivan-drabek
Pokud text osobaId:ivan-drabek napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na MUDr. Ivan Drábek
Vyhledat smlouvy s vazbou na ivan-drabek
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Nadace Radima Masného - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Nadace Radima Masného (23. 4. 2014 - 10. 10. 2016)
Nadační fond pro ohroženou mládež "JUNIOR" " v likvidaci" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Nadační fond pro ohroženou mládež "JUNIOR" " v likvidaci" (od 29. 10. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.