Jakub Jaksch (*1978)

Jakub Jaksch
(*1978)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor KDU-ČSL v 2012, hodnota daru 1 500 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 3 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:jakub-jaksch napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jakub Jaksch
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Jakub Jaksch a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Jakub Jaksch s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
PAP servis s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v PAP servis s.r.o. (od 22. 7. 2014)
Společenství vlastníků jednotek Přerov nad Labem 401 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek Přerov nad Labem 401 (od 22. 8. 2014)
HIT Invest s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v HIT Invest s.r.o. (od 15. 1. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.