Jakub Jaksch (*1978)


Jakub Jaksch
(*1978)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor KDU-ČSL v 2012, hodnota daru 1 500 Kč

Angažovanost
Angažoval se v 3 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Jakub Jaksch a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Jakub Jaksch a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Jakub Jaksch a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Jakub Jaksch

Pokud napíšete do hledání text osobaId:jakub-jaksch, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Jakub Jaksch nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Jakub Jaksch s firmou
PAP servis s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v PAP servis s.r.o. (od 22. 7. 2014)
Společenství vlastníků jednotek Přerov nad Labem 401 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek Přerov nad Labem 401 (od 22. 8. 2014)
HIT Invest s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v HIT Invest s.r.o. (od 15. 1. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.