Jakub Šlezar (*1977)

Jakub Šlezar
(*1977)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor Strana zelenych v 2011, hodnota daru 10 000 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 7 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:jakub-slezar
Pokud text osobaId:jakub-slezar napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jakub Šlezar
Vyhledat smlouvy s vazbou na jakub-slezar
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Esson CZ, s.r.o. "v likvidaci" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Esson CZ, s.r.o. "v likvidaci" (od 29. 10. 2015)
Společenství vlastníků jednotek Sokolská č.p. 585/č.o. 9 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek Sokolská č.p. 585/č.o. 9 (12. 1. 2013 - 5. 12. 2013)
FORTYS PIZZA s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v FORTYS PIZZA s.r.o. (31. 10. 2015 - 22. 8. 2018)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.