Jan Bokoč (*1949)

Jan Bokoč
(*1949)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2012, hodnota daru 30 000 Kč
Sponzor ODS v 2012, hodnota daru 100 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 5 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:jan-bokoc-1
Pokud text osobaId:jan-bokoc-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jan Bokoč
Vyhledat smlouvy s vazbou na jan-bokoc-1
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Jednota, spotřební družstvo - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Jednota, spotřební družstvo (od 28. 4. 2016)
BENOL SERVICE, spol. s r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v BENOL SERVICE, spol. s r.o. v likvidaci (28. 9. 1999 - 15. 1. 2015)
FARMA EMA,s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Jan Bokoč (*1949) Společník s vkladem v BENOL SERVICE, spol. s r.o. v likvidaci (28. 9. 1999 - 15. 1. 2015) → likvidátor v FARMA EMA,s.r.o. v likvidaci

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.