Jan Bürgermeister (*1947)

Jan Bürgermeister
(*1947)
Politik
Funkce
Zastupitel MČ Praha 1 (nestr. za KA14), bývalý poslanec PČR.. poslanec 2006-2010
poslanec Parlamentu České republikyObčanská demokratická strana ( zdroj)
Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě. Angažoval se také v jedné soukr.firmě, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:jan-burgermeister napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jan Bürgermeister
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Jan Bürgermeister a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Jan Bürgermeister s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Wolfmole s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Wolfmole s.r.o. (od 6. 8. 2015)
Společenství vlastníků jednotek pro dům Všehrdova čp. 439 Praha 1 - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek pro dům Všehrdova čp. 439 Praha 1 (od 30. 5. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.