Jan Herda (*1949)

Jan Herda
(*1949)
Osoba s vazbami na politiky
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 3 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:jan-herda
Pokud text osobaId:jan-herda napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jan Herda
Vyhledat smlouvy s vazbou na jan-herda
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Advokáti Herda Stome Vondráček et consortes, v.o.s. "v likvidaci" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Advokáti Herda Stome Vondráček et consortes, v.o.s. "v likvidaci" (od 4. 9. 2016)
FK STUDENÁ spol. s r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Jan Herda (*1949) Člen statutárního orgánu v MASNA Studená, a.s. v likvidaci (4. 3. 1998 - 16. 7. 1999) → společník s vkladem v FK STUDENÁ spol. s r.o. v likvidaci

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.