Ing. Jan Jedelský (*1974)

Ing. Jan Jedelský
(*1974)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor TOP 09 v 2014, hodnota daru 2 500 Kč
Sponzor TOP 09 v 2012, hodnota daru 3 000 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 5 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:jan-jedelsky napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Ing. Jan Jedelský
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Ing. Jan Jedelský a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Ing. Jan Jedelský s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
BYTY INVEST s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v BYTY INVEST s.r.o. (od 26. 5. 2015)
Nové sady 16, Brno - společenství vlastníků - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Nové sady 16, Brno - společenství vlastníků (od 15. 1. 2018)
BYTY BRNO.CZ, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v BYTY BRNO.CZ, s.r.o. (od 21. 10. 2015)
inKONTAKT s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v inKONTAKT s.r.o. (od 16. 7. 2015)
INVESTMENT GATEWAY s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v INVESTMENT GATEWAY s.r.o. (od 1. 8. 2017)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.