Jan Krsička (*1978)

Jan Krsička
(*1978)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor Piráti v 2017, hodnota daru 4 675 Kč ( zdroj)
Angažovanost
Angažoval se v 4 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem jednu smlouvu v celkové výši 184 980  Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:jan-krsicka-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jan Krsička
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Jan Krsička a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Jan Krsička s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Čisté Technologie s.r.o. - soukromá firma 1 smlouva
celkem 184 980  Kč
Člen statutárního orgánu v Čisté Technologie s.r.o. (od 12. 3. 2013)
Společenství vlastníků Partyzánské nám.1645/1, Ostrava - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků Partyzánské nám.1645/1, Ostrava (20. 9. 2013 - 1. 6. 2015)
legally cz s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v legally cz s.r.o. (od 6. 11. 2015)
L.M.T. GROUP CZ, s.r.o. "v likvidaci" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v L.M.T. GROUP CZ, s.r.o. "v likvidaci" (od 25. 11. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.