Jan Matouš

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor Strana zelených v 2015, 0 Kč

Hledání v registru smluv

Prohledáváme jak metadata (informace o smlouvě), tak samotné texty smluv. Hledejte IČO, datové schránky, jména firem, jména lidí a úředníků anebo obsahu a tématu smlouvy.

Hledání politiků a dalších osob

Prohledáváme databázi současných a bývalých politiků, sponzorů politických stran a osob navázaných na politiku. Politiky hledáme podle jména (s i bez diakritiky). Stačí začít psát a začneme vám průběžně nabízet nejvhodnější osoby.

Politici a osoby podle příjmení

A Á B C Č D E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Š T Ť U Ú V W Z Ž

Prohledávání transakcích na transparentních účtech

Prohledáváme transakce na transparentních účtech politických stran a hnutí, politických osob a vybraných organizacích. Můžete hledat jména firem, jména osob, čísla účtů a podobně.


Jan Matouš

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor Strana zelených v 2015, 0 Kč

Statistiky

Celkem 3 angažovanosti, 0 smluv v Registru smluv, 0 Kč

Jan Matouš sponzoroval politické strany:
  • Nalezli jsme 159 bankovních transakcí (celkem 2 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Jan Matouš. Ukázat bankovní transakce
    Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Zkratka osoby pro hledání osobaId:jan-matous-1
Pokud text osobaId:jan-matous-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jan Matouš
Vyzkoušet jak to funguje
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Aktivity servis o. p. s. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Oprávněná osoba nadačního fondu (1. 9. 2007 - 14. 2. 2015)
Turist servis s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem (od 25. 6. 2008)
AKTIVITY SERVIS s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem (12. 10. 2009 - 16. 3. 2010)Společník s vkladem v Turist servis s.r.o.(od 16. 3. 2010)
Nepřímá vazba přes Turist servis s.r.o. → AKTIVITY SERVIS s.r.o.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.