Jan Pospíšil (*1961)

Jan Pospíšil
(*1961)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2017, hodnota daru 1 500 Kč ( zdroj)
Sponzor ODS v 2014, hodnota daru 1 000 Kč
Angažovanost
Jan Pospíšil (*1961)
Seznam politických stran a hnutí Tato osoba se vyskytuje v databázi 1-krát. Vyhledat všechny záznamy s Jan Pospíšil
Sponzoring
Jan Pospíšil sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 9 bankovních transakcí (celkem - 8 458 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Jan Pospíšil. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:jan-pospisil-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jan Pospíšil
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Jan Pospíšil a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.