Jan Slavíček (*1974)

Jan Slavíček
(*1974)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor Piráti v 2017, hodnota daru 500 Kč ( zdroj)
Angažovanost
Angažoval se v 6 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sponzoring
Jan Slavíček sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem - 500 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Jan Slavíček. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:jan-slavicek-6 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jan Slavíček
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Jan Slavíček a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Jan Slavíček s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Torpaka s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Torpaka s.r.o. (od 10. 6. 2014)
Společenství vlastníků domu Ostrava, Heřmanice, Heřmánková 863/13 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků domu Ostrava, Heřmanice, Heřmánková 863/13 (od 22. 7. 2014)
Collect Point s. r. o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Collect Point s. r. o. (25. 10. 2010 - 26. 9. 2015)
ALETI CONSULTING LIMITED, organizační složka - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v ALETI CONSULTING LIMITED, organizační složka (7. 6. 2013 - 22. 9. 2015)
Společenství vlastníků Lucemburská 1732, Praha 3 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků Lucemburská 1732, Praha 3 (3. 10. 2008 - 8. 2. 2016)
Vegotan s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Vegotan s.r.o. (7. 6. 2013 - 26. 6. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.