Jan Sokol (*1936)


Funkce
vládačr
poslanec Federálního shromážděníObčanské fórum ( zdroj)

Angažovanost
Angažoval se v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 2 smlouvy v celkové výši 555 000  Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Jan Sokol a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Jan Sokol a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Jan Sokol a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Jan Sokol

Pokud napíšete do hledání text osobaId:jan-sokol, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Jan Sokol nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Materiál Předkladatel Typ Datum autorizace Poslední změna
KORNB3DK8H9R Návrh zákona, kterým se mění zákon č. 262/2011 Sb., o účastnících odboje a odporu proti komunismu, ve znění pozdějších předpisů, a zákon č. 234/2017 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů Úřad vlády České republiky Návrh zákona 06.08.2018 04.09.2018

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Jan Sokol s firmou
Etická výchova, o.p.s. - soukromá firma 2 smlouvy
celkem 555 000  Kč
Člen správní rady v Etická výchova, o.p.s. (od 26. 11. 2015)
Obecně prospěšná společnost Fronesis, centrum pro aplikovanou etiku - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen správní rady v Obecně prospěšná společnost Fronesis, centrum pro aplikovanou etiku (26. 3. 2003 - 25. 2. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.