Jan Zajíc (*1986)

Jan Zajíc
(*1986)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor Piráti v 2017, hodnota daru 5 000 Kč ( zdroj)
Angažovanost
Angažoval se v 5 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sponzoring
Jan Zajíc sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 200 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Jan Zajíc. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:jan-zajic-2 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jan Zajíc
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Jan Zajíc a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Jan Zajíc s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Společenství vlastníků Kouřimská 30 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků Kouřimská 30 (od 1. 1. 2015)
iFauna.cz s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v iFauna.cz s.r.o. (3. 7. 2014 - 20. 1. 2016)
Netflock, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Netflock, s.r.o. (od 13. 8. 2014)
Favi online s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Favi online s.r.o. (od 29. 2. 2016)
MOONLAB s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v MOONLAB s.r.o. (30. 8. 2014 - 18. 10. 2017)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.